Výstava Music China, spoločne organizovaný spoločnosťami CMIA, Shanghai INTEX a Messe Frankfurt, vracia do nového medzinárodného výstavného centra v Šanghaji. Music China 2021, ako jedna z najlepších svetových výstav hudobných nástrojov, prinesie pohľady na priemysel v post-pandemickej ére.

Keďže Čína je od vážnej pandémie oslobodená viac ako jeden rok, výstavy sa stali jedinečnou príležitosťou pre podniky, aby sa znova stretli so zákazníkmi a odborníkmi z praxe a hľadali nové obchodné príležitosti. Výstava Music China zohrala zásadnú úlohu pri obnove hudobného priemyslu, pretože sa minulý rok úspešne konala napriek pandémii. Na výstave Music China sa zúčastnilo viac ako 1106 vystavovateľov z 15 krajín a regiónov s ich najnovšími produktmi a informáciami o značke, a taktiež sa jej zúčastnilo 81 761 návštevníkov a 1,62 milióna divákov online, ktorí túžili pochopiť najnovšie trendy reštrukturalizovaného priemyslu v postpandemickej ére.

Výstava Music China, považovaná za jednu z výstav, na ktorých sa musíte zúčastniť v globálnom hudobnom priemysle, sa snaží tomuto priemyslu slúžiť. Tento rok sa očakáva pokrytie výstavnej plochy 115 000 m², pričom 11 výstavných siení bude zobrazovať rôzne kategórie hudobných nástrojov a hudobných produktov. Medzi globálne značky, ktoré potvrdili účasť na výstave patria AXL, Casio, C.Bechstein, Dunhuang, Fender, Fengling, GEWA, Gibson, Hailun, Hsinghai, Jinyin, JOYO, Kawai, LAVA, NUX, Parsons, Pearl River, Pioneer DJ, Samick, Steinway, Tama, Yamaha.

Výstava Music China 2021, oslavujúca svoje 20. výročie, bude aj naďalej posilňovať svoju úlohu v globálnom hudobnom priemysle, podporovať výrobu nástrojov, medzinárodný obchod, hudobné vzdelávanie a kultúrny rozvoj prostredníctvom rôznych podujatí. Music China plánuje, okrem pravidelných akcií, ako je uvedenie nového produktu na trh, priemyselné fóra a semináre, vzdelávacie programy, hudobná súťaž a živé vystúpenia, aj exkluzívne aktivity na oslavu svojho 20. výročia, ako napríklad obchod China-chic Pop-up Store, Future Music Festival, súvisejúce výstavy pre tradičné erhu, ručne vyrobenej gitary a trendové zvukové produkty.

Výstava Music China, ktorá v tomto priemysle pôsobí už 20 rokov, bude aj naďalej preberať zodpovednosť za poskytovanie podpory priemyslu s vďačnosťou a prispievať k revitalizácii a prosperite globálneho hudobného priemyslu.

Viac informácií o Music China nájdete na našej webovej stránk

 

 

https://itvstreams.org/